Warszawskie podnośniki koszowe

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat świadczy usługi w pracach na wysokościach i pracach remontowych. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Dbamy by, nie tylko oferowane przez nas usługi, ale również sprzęt spełniały oczekiwania klientów. Wszystkie nasze podnośniki, zwyżki i minikoparki są regularnie konserwowane tak, aby ich stan techniczny był na najwyższym możliwym poziomie. Każdorazowo przed wyjazdem do klienta, każdy pojazd przechodzi dodatkową weryfikację, pod okiem wykwalifikowanego

Telefon unosimy

pracownika, który raz jeszcze sprawdza, czy maszyna jest w 100% sprawna. Tak dokładne podejście sprawia, że nasi klienci mają pewność co do wynajmowanego sprzętu, że bez trudu i awarii wykona zlecone zadania. Dla nas jakość i bezpieczeństwo idą w parze, dlatego rzetelnie i terminowo realizujemy zlecenia, mając jednocześnie na uwadze zasady BHP. W ramach naszych usług wypożyczamy ekipom pracującym na podnośniku koszowyunosimy.plm czy nożycowym szelki bezpieczeństwa oraz kaski dla zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.

Nie boimy się żadnych zadań, nawet tych nietypowych, ponieważ dzięki zdobyciu bogatego doświadczenia jesteśmy w stanie profesjonalnie wykonać każde zlecenie, zachowując jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Przez lata działalności ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie wielu firm jak i klientów indywidualnych. Współpracujemy na przykład z dużymi agencjami reklamy zewnętrznej w Polsce, firmami budowlanymi, zarządcami budynków a nawet urzędami publicznymi. Oczywiście nie przysłania nam to współpracy z prywatnymi inwestorami. Każde zlecenie traktujemy tak samo odpowiedzialnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wynajem podnośników koszowych, ale również wynajem innych maszyn budowlanych, takich jak minikoparki. Sprzęt możemy udostępnić wraz z wyspecjalizowanym operatorem, lub bez, w zależności od tego, czy klient posiada wymagane umiejętności. Wśród naszych pracowników są osoby o wysokich kwalifikacjach i szerokich uprawnienia, co pozwala nam wykonywać szeroki zakres prac. Do powierzonych zadań podchodzimy kompleksowo i może zrealizować je w całości sami. Wśród prac specjalistycznych i wysokościowych, których możemy się podjąć są między innymi:

wycinka, cięcie i przycinanie drzew- usuwamy i przycinamy drzewa nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak, blisko budynków i ich ogrodzeń, w pobliżu napowietrznych linii energetycznych lub na cmentarzach

montowanie, konserwacja i naprawa obejmująca instalacje elektryczne, oświetlenie zewnętrzne, kamery monitoringu zewnętrznego i anteny- wszystko we współpracy z elektrykiem

  • usuwanie konarów zagrażających bezpieczeństwu
  • usuwanie sopli oraz odśnieżanie dachów
  • montaż reklam, banerów i instalacji na wysokościach, jak również ich konserwacja
  • mycie okien i elewacji budynków
  • malowanie elewacji budynków
  • prace blacharsko – dekarskie takie jak montaż i naprawa rynien i opierzenia, czyszczenie i udrażnianie rynien spustowych
  • pomoc przy wykonaniu ciekawych zdjęć z wysokości albo ujęć podczas filmowania
  • montaż i konserwacja hal i innych konstrukcji stalowych lub aluminiowych
  • konserwacją zabytków, obiektów historycznych i kościołów.

Najlżejszy podnośnik koszowy jaki oferujemy nie przekracza wagi 3, 5 tony i umożliwia operowanie do wysokości 20 m przy wysięgu bocznym do 12 m, a maksymalne obciążeniu w koszu może być do 225 kg. Podnośnik ten ma możliwość pracy w miejscach, w których obowiązuje zakaz ruchu pojazdów ciężarowych, w centrach miast, na chodnikach, w strefach z ograniczeniami, jak również na podłożach o obniżonej nośności. Dysponuje także cięższymi podnośnikami umożliwiającymi pracę na większych wysokościach i o większym wysięgu bocznym. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia dopuszczające do pracy (w tym uprawnienia SEP) oraz zawsze aktualne przeglądy UDT. Ceny wynajmu sprzętu zależą od czasu potrzebnego na zrealizowanie zadania, poziomu trudności i odległości jaką trzeba pokonać.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów. Chętnie udzielimy potrzebnych rad i wskazówek, jak najlepiej zrealizować dane zadanie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i korzystamy z wszystkich okazji do poszerzenia swoich umiejętności. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Odpowiadamy także na zapytania kierowane drogą mailową.

Nasza strona: https://unosimy.pl/podnosnik-koszowy-warszawa-zwyzka/

Zamówienia podnośników: https://mini-koparka.pl/u/podnosnik-koszowy-warszawa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *